


Мотор для човна BRAIT BOM-52 - надійний агрегат який використовує бензин, та застосовується в різних галузях і для різного виду техніки: на човен. Потужність мотора BRAIT становить 3 к.с. і має робочий об'єм 52 куб. см. У цілому, агрегат не вимагає складного технічного обслуговування і легко заводиться завдяки ручному запуску. Він економно витрачає паливо і оснащений паливним баком на 1.2 л.
Двигун виконаний з дотриманням всіх вимог європейських стандартів і технологій. Відмінними рисами даного двигуна є: збільшений моторесурс, економічність і висока якість збірки всіх вузлів.
Характеристики:
- Запуск двигуна: Ручний
- Управління човном: Румпельне
- Передачі: Передня, Нейтральна
- Тип човнового мотора: Бензиновий
- Потужність човнового мотора: 3 к.с.
- Кількість тактів: 2
- Об'єм двигуна: 52 см³
- Об'єм паливного бака: 1.2 л
- Висота транця: 380 мм
- Вага: 8.4 кг
- Паливний бак: Вбудований
- Кількість циліндрів: 1
Особливості:
- Компактний паливний бак не займає багато місця та дозволяє долати значні відстані без дозаправки.
- Управління здійснюється рукояткою румпеля, яка регулює оберти двигуна з урахуванням хвиль.
- Транцеве кріплення дозволяє вибирати висоту та кут встановлення мотора, що зручно при плаванні на мілководді.
- Семидюймовий гвинт зменшує витрату палива і збільшує відстані, які можна пройти на одному баку.
- Ручний запуск простий у використанні та зменшує габарити мотора.
Комплектація:
- Мотор
- Ємність для паливної суміші - 1 шт.
- Набір ключів - 1 шт.
- Інструкція по експлуатації - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Новий |
| Виробник | Brait |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Хід поршня | 52 мм |
| Висота транца | 380 мм |
| Рух по мілководдю | Так |
| Система запуску | Ручний запуск |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Охолодження двигуна | Забортною водою |
| Система управління | Румпельна |
| Витрата палива | 1.3 л/год |
| Вага | 8.4 кг |
| Механізм підйому | Ручний |
| Положення передач | Вперед, Нейтраль |
| Підсмоктування | Ручний |
| Тип паливного бака | Зовнішній |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Індикатори | Рівня масла |
| Матеріал гвинта | Алюміній |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип гвинта | Швидкісні |
| Система запалювання | CDI |
| Оберти на холостому ходу, об/хв | 2000 об/хв |
| Тип кріплення | На транець |
| Наявність GPS | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 320 мм |
- Ціна: 3 285 ₴
- Готово до відправки
- Код: BOM-52
Мотор для човна BRAIT ( 3 к.с. / 52 см³ / двотактний )
4 106,25 ₴
3 285 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

