




Електричний скарифікатор Powermat PM-AEW-2500 приводиться в дію електродвигуном з максимальною потужністю 2500 Вт, що забезпечує достатню ефективність роботи.
Скарифікація - це процес розрізання дерну для видалення старого дерну. Стрижка газону забезпечує краще надходження повітря, води та поживних речовин. Це позитивно позначається на розвитку кореневої системи рослин.
Пристрій також допомагає видаляти плісняву, а також мохи та бур'яни, знищуючи їхнє вкорінення. Трава, що має глибшу кореневу систему, не пошкоджується і її зовнішній вигляд значно поліпшується.
Характеристики:
- Потужність: 2500 Вт
- Число оборотів холостого ходу: 3070 об/хв
- Напруга: 220 - 240 В
- Частота струму: 50 Гц
- Клас захисту: II
- Ширина захоплення: 360 мм
- Місткість збірної кошика: 38 л
- Вага: 10,5 кг
Переваги скарифікатора електричного Powermat PM-AEW-2500:
- ергономічна рукоятка дозволяє комфортно управляти скарифікатором;
- є можливість регулювати висоту обробки, здійснюється централізовано, що дозволяє швидко підлаштуватися під необхідний рівень обробки;
- в скарифікаторі легко змінити вал для прибирання поверхні від трави і моху, на вал для розпушення грунту;
- рукоятка складається для легкого зберігання і переміщення апарату;
- обладнаний 4-ма колесами, які забезпечують легке переміщення скарифікатора по території;
- корпус виготовлений з міцного композитного матеріалу, який стійкий до ударів і забезпечує надійний захист;
- травозбірник дозволяє ефективно збирати не потрібне сміття, а також утримує пил для комфортної роботи користувача;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Продуктивність | 1300 кв.м/год |
| Ширина обробки | 36 мм |
| Глибина обробки | 20 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 4 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 38 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3070 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1270 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 3 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: PM-AEW-2500
Скарифікатор електричний для газону POWERMAT (2500 Вт / 3070 об/хв / кошик 38л )
3 445 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89


