Магазин-чудовий
Не рекомендую до співпраці !!!Відмовляють Від замовлення пропонують товар дорожчого сегменту натомість ні товару ні дзвінків ні відправлень
Все чудово хороший товар і дуже гарне обслуговування клієнтів
Дякую за товар і за обслуговування.
Залишив б 5 зірок ,але пізно отримав замовлення
Магазин-чудовий
Не рекомендую до співпраці !!!Відмовляють
Від замовлення пропонують товар дорожчого сегменту натомість ні товару ні дзвінків ні відправлень
Все чудово хороший товар і дуже гарне обслуговування клієнтів
Дякую за товар і за обслуговування.
Залишив б 5 зірок ,але пізно отримав замовлення