Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Все на вищому рівні.
Зробила замовлення 5грудня сьогодні вже 10 грудня замовлення досі не прийшло.Повна тиша, мабуть буду скасовувати замовлення скільки можна чекати.
Все на вищому рівні.
Зробила замовлення 5грудня сьогодні вже 10 грудня замовлення досі не прийшло.Повна тиша, мабуть буду скасовувати замовлення скільки можна чекати.