Продавець обіцяв відправити товар 4лютого не відправив,на моє запитання чому почав матюкатися,і сказав що відправить 22лютого.
Чудовий обігрівач! Товаром і обслуговуванням задоволений! Рекомендую.
Продавець обіцяв відправити товар 4лютого не відправив,на моє запитання чому почав матюкатися,і сказав що відправить 22лютого.
Чудовий обігрівач! Товаром і обслуговуванням задоволений! Рекомендую.