Акция
-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцювальна пила WORTEX MS 3020 LB — потужний інструмент для точного різання дерева та аналогічних матеріалів. Вона оснащена великим диском діаметром 305 мм і потужним двигуном на 2350 Вт, що забезпечує високу ефективність і точність при виконанні різів. Пила має зручні функції, такі як лазерний покажчик для точного пиляння, систему видалення пилу і металеві ковзні полозки для плавного ходу різання.
Технічні характеристики:
- Тип живлення: Від мережі
- Діаметр диска: 305 мм
- Потужність: 2350 Вт
- Макс. обороти холостого ходу: 3800 об/хв
- Глибина пропила в дереві: 105 мм
- Глибина вибірки: 105 мм
- Кут нахилу: 45° в обидві сторони
- Кількість швидкостей: 1
Комплектація:
- Торцювальна пила — 1 шт
- Пиляльний диск — 1 шт
- Інструкція — 1 шт
- Гарантійний талон — 1 шт
Особливості:
- Система видалення пилу: забезпечує чистоту робочого місця, знижуючи кількість пилу і стружки під час роботи.
- Лазерний покажчик: для точної орієнтації на лінії різу, що дозволяє досягати високої точності в кожному різі.
- Швидке регулювання глибини та ширини різу: дозволяє легко налаштовувати інструмент для виконання різних завдань.
- Металеві ковзні полозки: забезпечують плавний хід і високу точність різу.
- Система затискання заготовки: зручне і надійне фіксування забезпечує точність різу та безпеку.
- Бічні упори та струбцина: допомагають забезпечити максимальну зручність при роботі з довгими заготовками.
- Ребра жорсткості: додають конструкції додаткову міцність, підвищуючи стабільність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 105 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 330 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 7 775 ₴
- В наявності
- Код: 836389976
Пила торцювальна по дереву WORTEX MS 3020 LB диск 305мм, 2350 Вт
9 718,75 ₴
7 775 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця



