Топ продаж






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор WESTER OLC WK2500 — масляний двоциліндровий компресор коаксіального типу, призначений для підключення пневматичних інструментів. Завдяки прямому з'єднанню між валом двигуна і компресора, він є енергоефективним, компактним і надійним у використанні.
Технічні дані:
- Потужність: 2.3 кВт
- Тип компресора: поршневий, масляний
- Живлення: 220 В
- Макс. продуктивність: 340 л/хв
- Макс. тиск: 8 бар
- Тип ресивера: горизонтальний
- Об'єм ресивера: 100 л
- Вага: 55.2 кг
Комплектація:
- Компресор — 1 шт.
- Повітряний фільтр — 1 шт.
- Колеса з фіксацією — 1 шт.
- Швидкознімний конектор — 1 шт.
- Кран із шуцером — 1 шт.
- Сапун — 1 шт.
- Кількість циліндрів — 2 шт.
- Розміщення циліндрів — V-подібне
- Тип приводу — прямий
Особливості:
- Об'єм ресивера 100 л для тривалої роботи без частих підкачок.
- Покриття корпусу порошковим полімером для захисту від корозії.
- Два манометри для контролю тиску в ресивері та на виході.
- Легкий в переміщенні завдяки широким колесам з фіксацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wester |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність компресора | 340 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 55.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 8 Бар |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 14 630 ₴

