Акция
-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металоріз MPT MCOS4005.3 PROFI — це потужний і надійний інструмент для різання металу та інших матеріалів. Міцність і надійність стоять в основі його конструкції. Він оснащений міцною конструкцією та високопродуктивним механізмом, що дозволяє безперебійно та ефективно різати та торцювати різні матеріали, включаючи метал. Завдяки потужному двигуну на 2300 Вт та високим обертам до 2500 об/хв, цей металоріз забезпечує стабільну роботу та високу продуктивність. Діаметр диска 400 мм дозволяє виконувати глибокі пропили до 135 мм.
Технічні дані
- Потужність двигуна: 2300 Вт
- Обороти: 2500 об/хв
- Діаметр диска: 400 мм
- Тип передавання: ремінний
- Пропил: 135 мм
- Вага: 47 кг
- Живлення: 220 і 380 В
Комплектація
- Металоріз — 1 шт
- Диск — 1 шт
- Інструкція користувача — 1 шт
Особливості
- Міцність і надійність стоять в основі нашого двигуна. Він оснащений міцною конструкцією та високопродуктивним механізмом, що дозволяє безперебійно та ефективно різати та торцювати різні матеріали, включаючи метал.
- Широкий функціонал нашого інструменту дає безліч можливостей. Завдяки його здатності пропилювати матеріали до глибини 135 мм, він знаходить застосування в різних сферах та завданнях, надаючи безцінну підтримку у вашій роботі.
- Корпус і станина верстата ретельно продумані з точки зору ергономіки та зручності. Їхній дизайн забезпечує комфортну роботу, а можливість фіксації заготовки за допомогою поворотних лещат додає ще більше зручності у використанні.
- Портативність — це ще одна перевага нашого інструменту. Завдяки компактним розмірам та легкій вазі, ви можете легко переносити його з одного робочого місця на інше, не втрачаючи при цьому продуктивність та ефективність.
- Захисний кожух для безпеки оператора під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 135 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 4 мм |
| Вага | 48 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 9 985 ₴
- В наявності
- Код: 842244651
Металоріз MPT MCOS4005.3 PROFI 2300 Вт, 2500 об/хв, 400 мм
12 481,25 ₴
9 985 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця



