Акция










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельний пилосос BVC-30 призначений для прибирання приміщень після будівельних робіт. Він ефективно збирає деревну стружку, тирсу, пил і легкі частинки будівельного сміття, що утворюються при використанні ручного та електроінструменту (суха очистка), а також видаляє воду з підлоги (волога очистка).
Основні характеристики:- Потужний двигун: 2700 Вт
- Корпус: з нержавіючої сталі
- Вбудована розетка: до 2000 Вт
- Ємність: 30 л
- Вага брутто: 9 кг
- Габарити в упаковці: 335 x 360 x 590 мм
- Довжина мережевого кабелю: 4,5 м
- Довжина шланга: 3 м
- Напруга: 220 В / 50 Гц
- Об’єм упаковки: 0.100 м³
- Пилосос
- Гофрований шланг
- Насадка для сухого та вологого прибирання
- Щілинна насадка
- Фільтр-мішок для сухого прибирання
- Складчастий паперовий фільтр
- Поролоновий фільтр
- Телескопічний подовжувач
- Поворотний ролик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Розрідження | 170 мбар |
| Максимальна витрата повітря | 35 літр/сек |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість турбін | 1 |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Обвідна (Байпасна) |
| Робоча ширина | 360 мм |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Площа фільтра | 0.4 кв.м |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Так |
| Функція плавного старту | Ні |
| Функція самоочищення фільтра | Ні |
| Розетка для підключення електроінструментів | Ні |
| Діаметр приладдя | 37 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3 м |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Парковка | горизонтальна |
| Прогумований корпус | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Клас захисту | I+ |
| Антистатична система | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від випадкового включення | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Радіус дії | 7 м |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Характеристики миючих пилососів | |
| Можливість сухого прибирання | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Насадка "Килим/Підлога" | Ні |
| Щілинна насадка | Так |
| Насадка для м'яких меблів | Ні |
| Миюча насадка для підлоги | Ні |
| Миюча насадка для м'яких меблів | Ні |
| Турбощітка для підлоги | Ні |
| Турбощітка для м'яких меблів | Ні |
| Електрощітки | Ні |
| Насадка для автомобіля | Ні |
| Комплект для підключення електроінструментів | Ні |
| Зливний шланг | Ні |
| Миючий засіб | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 5 445 ₴




