

Бетонозмішувач Saurium це будівельний пристрій, призначений для приготування бетонної суміші шляхом рівномірного змішування цементу, води, піску та щебеню. Використовується для створення розчинів і бетонів, що застосовуються в будівництві. Він полегшує і прискорює процес приготування будівельних матеріалів, забезпечуючи якісну консистенцію суміші для різних будівельних робіт.
Технічні характеристики:
- Живлення - 230В, 50Гц
- Потужність двигуна - 700 Вт
- Загальний об'єм - 160 літрів
- Об'єм - 0.27
- Діаметр отвору - 380 мм
- Обороти - 3000 об/хв
- Розмір коліс: 8" x 1,72"
- Вага: 54 кг
Комплектація:
1. Бетономішалка - 1 шт
2. Колеса - 2 шт
3. Набір монтажних аксесуарів - 1 комплект
4. Інструкції користувача - 1 шт
5. Оригінальна упаковка - 1 шт
Переваги:
- Мобільність завдяки використанню 2-х коліс
- Ножне гальмо і блокування нахилу барабана
- Ущільнення барабана, що гарантує герметичність
- Простий і швидкий монтаж і введення в експлуатацію
- Суцільний барабан з пресованого сталевого листа з додатково укріпленим дном
- Чавунне кільце та чавунна шестерня
- Встановлення на міцних підшипниках
- Нахил на колесо з блокуючим диском
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 160 л |
| Об'єм готової суміші | 140 л |
| Діаметр отвору барабана | 380 мм |
| Частота обертів барабана | 29 об/хв |
| Час перемішування | 5 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака розчинозмішувача | 160 л |
| Кількість обертів лопатей | 29 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Максимальна кількість обертів | 2600 об/хв |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Вага | 54 кг |
- Ціна: 6 225 ₴
- Готово до відправки
- Код: Saurium160
Бетонозмішувач Saurium 700 Вт, 160 л, 3000 об/хв бетономішалка
7 781,25 ₴
6 225 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

