Новинка
-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина по штукатурці для стін та стелі RED це спеціалізований інструмент, розроблений для обробки великих вертикальних і горизонтальних поверхонь. Вона ідеально підходить для шліфування стін, стелів, а також інших великих площ після шпаклювання або покриття фарбою. Завдяки довгій ручці та можливості регулювання кута.
Технічні дані
- Бренд: Red Technic
- Модель: RTSDG0023
- Потужність: 810 Вт
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Обороти холостого ходу: 1200 - 2800 / хв
- Діаметр диска: 180 мм
- Діаметр наждачного паперу: 180 мм
- Довжина шнура живлення: 390 см
- Функція світлодіодного підсвічування: 300°
- Рівень звукової потужності Lion: 94,1 дБ (A)
- Рівень звукового тиску Lpa: 83,1 дБ (A)
- Рівень вібрації: 1171 м/с², (K = 1,5)
- Вага пристрою: 2,86 кг
- Вага брутто: 4 кг
- Клас захисту: II
Комплектація:
- Ручна шліфувальна машина
- Мішок для пилу з підтяжками
- Всмоктувальний шланг
- Запасні вугільні щітки
- шестигранний ключ
- Викрутка
- Набір з 12 наждачних паперів (4x 150 / 4x 180 / 4x 240)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Red Technic |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 810 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Продуктивність шліфування | 35 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 985 ₴
- В наявності
- Код: RTSDG0023
Шліфмашина по штукатурці для стін та стелі RED 810 Вт, 2800 об/хв, 180 мм
2 481,25 ₴
1 985 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця




