


Гідравлічний насос для розтяжки NORDBERG N38HPS призначений для використання в обладнанні, що застосовується для усунення серйозних дефектів кузова. Завдяки великому плунжеру, насос має підвищену швидкість роботи. Його корпус виготовлений із високоякісної легованої сталі, що пройшла кування та загартування, що забезпечує високу надійність і тривалий термін служби всіх з'єднань. Насос оснащений зручною довгою ручкою з рельєфною накладкою, яка запобігає ковзанню руки, що робить його легким у використанні.
Може використовуватися з рихтувальним набором гідравлічних розтяжок NORDBERG N3810.
Об'єм гідравлічної рідини - 800 мл.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
| Кількість ступенів нагнітання тиску | 2 |
| Максимальний тиск | 700 бар |
| Об'єм масла | 0.8 л |
| Потік масла | 10 літр/хв |
| Довжина рукава високого тиску | 1.55 м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 106,25 ₴

