
Гідравлічний підкатний домкрат 2т Low Profile STELS 51130
Гідравлічний підкатний домкрат STELS 51130 з вантажопідйомністю 2 тонни має низьку висоту підхоплення (135 мм), що робить його ідеальним для роботи з більшістю легкових автомобілів. Завдяки високій маневреності інструмент легко використовувати, а спеціальний клапан забезпечує захист від перевантаження.
Характеристики:
- Бренд: STELS
- Конструкція домкрата: Підкатний
- Макс. навантаження, т: 2
- Механізм: Гідравлічний
- Висота підйому, см: 36
- Тип: Автомобільний домкрат
Комплектація:
- Гідравлічний підкатний домкрат 2т Low Profile - 1 шт.
Переваги домкрата STELS 51130:
- Низька висота підхоплення: Завдяки малому підхвату домкрат підходить для автомобілів з низьким кліренсом.
- Клапан захисту від перевантаження: Вбудований клапан запобігає підйому вантажу, який перевищує максимальну вантажопідйомність.
- Посилена конструкція: Забезпечує високу надійність і довговічність у процесі експлуатації.
- Маневреність: Домкрат легко переміщується під автомобілем для зручності роботи.
- Резинова накладка: Охороняє кузов автомобіля від пошкоджень.
- Підйомна площадка в комплекті: Забезпечує зручність під час використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stels |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 180 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 70 мм |
| Довжина майданчика | 50 мм |
- Ціна: 1 893,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: STELS51130
Домкрат гідравлічний підкатний у кейсі STELS Low Profile 2т, 80-360 мм
1 893,75 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

