Акция
-20%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штроборіз PIT PWC125-C – це багатофункціональний інструмент, який ідеально підходить для будівельних та ремонтних робіт. За допомогою цього інструмента виконують пропилювання борозен у твердих матеріалах. Він використовується при прокладанні комунікацій або зведенні цегляних стін для укладання кабелю до місць установки розеток. Для зручності користувача в штроборізі PIT встановлюються одразу два диски, що дозволяє прорізати штробу за один прохід. В роботі використовуються диски з алмазним напиленням.
Характеристики:
- Довжина шнура живлення: 2 м
- Гарантія: 1 рік
- Тип живлення: Від мережі
- Діаметр диска: 12.5 см
- Глибина різу/вибірки: 30 мм
- Максимальні оберти на холостому ходу: 9500 об/хв
- Максимальна ширина розпилу: 30 мм
- Потужність: 1500 Вт
- Глибина пропилу під 90°: 30 мм
- Тип двигуна: Електродвигун
Функціональні особливості:
- Захисний кожух
- Обмежувач глибини
- Відведення пилу
- Підключення пилососа
- Регульований обмежувач
- Рукоятки з гумовим покриттям
- Блокування від випадкового включення
- Блокування шпинделя
- Плавний пуск
- Нахильний розпил/різ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P. I. T. |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 765 ₴
- Готово до відправки
- Код: PWC125-C
Штроборіз P.I.T. PWC125-C 1500 Вт, 9500 об/хв, диск 125 мм
3 456,25 ₴
2 765 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

