
Регулювання маятникового ходу: 4-ступеневий перемикач дозволяє вибрати оптимальний режим для роботи з різними матеріалами.
Регулювання частоти ходу: плавна настройка швидкості гарантує високу якість різання в залежності від матеріалу.
Швидка заміна пилки: завдяки швидкозажимному патрону пильне полотно можна змінювати за кілька секунд.
Різання під кутом: лобзик дає змогу виконувати різи під кутом від 0 до 45°.
Точність різання: паралельний упор, що входить до комплекту, забезпечує точність і зручність під час роботи.
Світлодіодне підсвічування: дає чітке освітлення робочої зони при низькому рівні освітленості.
Чистота на робочому місці: система видалення пилу з можливістю підключення пилососа допоможе підтримувати порядок на робочому місці.
Характеристики:
- Гарантія: 1 рік
- Тип: Лобзик
- Потужність, Вт: 1100
- Глибина пропилу в дереві, мм: 70
- Глибина пропилу в сталі, мм: 8
- Макс. оберти холостого ходу, об/хв: 3050
- Тип живлення: Від мережі
- Кількість акумуляторів у комплекті: 0
- Макс. хід пилки/полотна, мм: 18
- Довжина шнура живлення, м: 2
Комплектація:
- Лобзик електричний - 1 шт.
- Керівництво з експлуатації - 1 шт.
- Пильне полотно - 2 шт.
- Шестигранний ключ - 1 шт.
- Паралельний упор - 1 шт.
- Перехідник для підключення пилососа - 1 шт.
Особливості:
- Тип рукоятки: Скобоподібна
- Підсвічування
- Плавне регулювання швидкості
- Колір: Жовтий, чорний
- Підключення пилососа
- Здув тирси: Ні
- Плавний пуск: Так
- Клас інструменту: Побутовий
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kolner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3050 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 70 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кераміки) | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 915 ₴

