Топ продаж




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний дриль Parkside це інструмент, призначений для свердління та пробивання отворів у твердих матеріалах, таких як бетон, камінь і цегла. Завдяки механізму прямого удару, він створює потужні імпульси, що полегшують проникнення в міцні поверхні. Такий тип перфоратора ідеально підходить для важких робіт у будівництві та ремонті, забезпечуючи високу ефективність і точність при роботі з твердими матеріалами.
Технічні параметри
- потужність: 950 Вт
- Сила удару: 3.6 Дж
- кількість ходів: 0-5200 об/хв
- холостий хід: n0 0-980 об/хв
- максимальний діаметр свердління: 26 мм у бетоні та камені / 13 мм у металі / 32 мм у дереві
У комплекті:
- Ударна дриль Parkside PBH 1050 C3 x 1
- Стамеска плоска 250 мм х 1 шт
- Свердло Ø 6 x 150 мм x 1
- Свердло Ø 8 x 150 мм x 1 шт
- Свердло Ø 10 x 150 мм x 1
- Обмежувач глибини x 1
- Швидкознімний свердлильний патрон для круглих свердел x 1
- 50 г спеціального мастила для свердла x 1
- Валіза х 1 шт
Особливості:
- свердління без удару
- свердління з ударом
- довбання з обмеженими обертаннями регулювання положення зубила (плавне налаштування)
- ручка для контролю швидкості обертів
- швидкозажимний патрон для круглих свердел
- не ковзка ручка
- швидкозмінний тримач, сумісний із системою SDS-Plus
- додаткова ручка з можливістю обертання на 360°
- індикатор підключення до живлення
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.6 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 270 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Система гасіння вібрації | Так |
- Ціна: 1 435 ₴
- Готово до відправки
- Код: 814476628
Перфоратор прямий ударний в кейсі Parkside 950Вт, 4100 уд/хв, 3.6Дж
1 435 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

