Акция
-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Crown CT18211 прямий (800 Вт, 1200 об/хв) (Перфоратори)
Завдяки своїм властивостям ви можете легко використовувати його як дриль або зубило.
ОСОБЛИВОСТІ Crown CT18211
Змінений перемикач режимів роботи та більш міцний механізм у порівнянні з попередньою моделлю
3 режими роботи: свердління, ударне свердління та кування
Пилозахисний чохол для тримача інструменту
Зсувна ручка дозволяє легко міняти інструмент
Регулювання долота на 40 позицій
Електронний перемикач дозволяє почати роботу в точно визначеній точці
Важіль зміни режиму роботи розташований у нижній частині корпусу, щоб мінімізувати пошкодження
Обмежувач глибини, який легко регулюється
Підвищена стійкість свердла в обоймі
Швидкість і крутний момент однакові при правому і лівому обертанні завдяки перемикачу на тримачі вугільної щітки
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Номінальна потужність: 800 Вт
швидкість холостий хід: 0 - 1200 об/хв
частота ходи на холостому ходу: 0 - 4600 /хв
Енергія удару (EPTA): 2,4 Дж
Максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм
Максимальний діаметр свердління в деревині: 32 мм
Максимальний діаметр свердління в бетоні: 26 мм
Тип тримача інструменту: SDS-PLUS
Розміри (загальна довжина): 361 мм
Вага (EPTA): 2,8 - 3,3 кг
Тип удару: електропневматичний
Комплектування:
Перфоратор CT18211
Допоміжна ручка
Глибинний упор
Валіза
Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4600 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.4 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 2.6 м |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 55 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 92 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Система гасіння вібрації | Так |
- Ціна: 1 455 ₴

