-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор VEVOR 520S виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує тривалу та ефективну обробку. Покращена тепловіддача від перегріву, повітряний фільтр захищає двигун від бруду, а на початку використовується редуктор з алюмінієвого сплаву, що забезпечує використання.
Характеристики:
- Тип двигуна: бензиновий, двотактний
- Робочий об'єм двигуна: 60 см3
- Потужність (при 6800 об/хв): 2.6 к.с.
- Холостий хід: 3400 об/хв
- Ширина смуги обробки: 320 мм
- Глибина обробки: 125/150 мм
Переваги:
- Ефективне регулювання глибини орання відбувається завдяки регульованому сошнику. Він надійно зафіксований у місцях кріплення до рами.
- Для компактного зберігання й зручного транспортування передбачена складана ручка.
- Подвійні колеса для транспортування забезпечують додаткову стійкість культиватора під час його переміщення. Конструкція опори дає змогу легко та швидко перемикатися між робочим і транспортувальним положеннями.
- Металевий корпус пристрою надійно захищений від іржі та корозії завдяки спеціальному покриттю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | VEVOR |
| Мінімальна ширина обробки | 32 см |
| Максимальна ширина обробки | 32 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо, Культиватор |
| Швидкість обертання фрез | 175 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 60 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3400 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1.3 л |
| Об'єм масляного бака | 0.9 л |
| Витрата палива | 0.8 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1110 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: 4 535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 520S
Культиватор бензиновий VEVOR ( 60 куб. см., 2-тактний, ширина обробітку 320 мм )
5 668,75 ₴
4 535 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця



