




Акумуляторна ланцюгова пилка KordMart VI-474 - відмінно підходить для обрізки дерев і чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів, а також для невеликого будівництва з дерева.
Пила має вбудований електродвигун, що забезпечує високу продуктивність. Завдяки цьому інструмент здатний різати невеликі гілки, а також квадратні та круглі пиломатеріали.
Пила має зручну ковзну рукоятку, а також ергономічну форму, які забезпечують високий рівень комфорту при роботі. Різання та різні роботи по дереву будуть виконані швидко та без особливих зусиль.
Ви завжди зможете стежити за різом завдяки асиметричній конструкції пристрою.
Пила ідеально підходить для різання деревини, гілок та очищення дерев і може використовуватись як чоловіками, і жінками.
Характеристики:
- Довжина шини: 170 мм
- Швидкість обертання ланцюга: 5.4 м/сек
- Крок ланцюга: 1/4"
- Живлення: Акумулятор
- Вага: 3.6 кг
- Тип упаковки: Пластиковий кейс
- Додатковий акумулятор: Так
- Блокування кнопки включення: Так
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятору: 20
- Час заряджання акумулятора: 40 хв
Особливості:
- Мала вага
- Невеликий розмір
- Низький рівень шуму
- Міцний корпус
- Додатковий змінний акумулятор
- Запобіжник
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 170 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.4 м/сек |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 580 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.2 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: VI-474
Пила ланцюгова акумуляторна KordMart міні (20V 2АКБ шина 170 мм кейс)
1 623,75 ₴
1 299 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89



