

Зернодробилка «ГАЗДА М-71» — це високоякісний український прилад, легкий у використанні та ефективний. Використовується для подрібнення зерна (пшениці, жита, кукурудзи, ячменю тощо) і качанів кукурудзи. Використовується в особистих підсобних і невеликих фермерських господарствах під час приготування корму хатнім тваринам і птицею.
Механізм подрібнення закріплений у корпусі на осі двигуна, молоткові ножі якого виготовлені зі сталі марки СТ 45 (якісної вуглецевої сталі). Кількість молотків — 20 шт. (16 рухомих і 4 нерухомих ножів) Між бункером і корпусом є отвір для подавання зерна, величина якого регулюється засувкою.
Млинок обладнаний двигуном, камерою подрібнення зерна, приймальним бункером для зерна та приймальною камерою для качанів кукурудзи.
Характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 3100 Вт
- Кількість обертів: 3050 об/хв
- Максимальна продуктивність: 250 кг/г
- Чотири змінних сита з діаметрами отворів: 2, 3, 4, 5 мм
Особливості:
- Потужний і надійний електродвигун
- Висока продуктивність: до 250 кг/год (залежить від вологості зерна та фракції помелу)
- Підходить для подрібнення зернових і кукурудзяних качанів
- Якісний механізм дроблення
- Посилений корпус завтовшки 2 мм
- Зручне регулювання фракції помелу
- Захист від перегрівання німецької фірми THERMIK GmbH
- Кнопка увімкнення/вимкнення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Газда |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 3.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Об'єм приймального бункера | 6 л |
| Кількість обертів двигуна | 3050 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 250 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 100 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Висота | 515 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 2 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: М_71
Кормоподрібнювач-зернодробарка електричний Газда ( 3100 Вт / 3050 об/хв / продуктивність 250 кг/год )
3 106,25 ₴
2 485 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

