

Зернодробарка кормоподрібнювач ELIKOR 342682036 призначена для подрібнення зерна колосових, бобових, кукурудзи (качанів) в особистих підсобних і невеликих фермерських господарствах при приготуванні корму домашнім тваринам та птиці.
У підсобному і особистому господарстві наявність побутового кормоподрібнювача значно заощадить час і сили. Особливо важливо купити кормоподрібнювач, якщо у вас є в господарстві дрібна живність.
Також використовуючи різні добавки, ви зможете самостійно готувати суміші для вигодовування свійських тварин. Виготовляючи корм власноруч, ви значно заощадите кошти і на виході отримаєте продукт, в складі якого ви впевнені.
Характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 3000 Вт
- Кількість обертів: 3150 об/хв
- Максимальна продуктивність: 240 кг/г
- Чотири змінних сита з діаметрами отворів: 2, 3, 4, 5 мм
Особливості:
- Сітка по всьому периметру бункера.
- Металевий ківш.
- Комплектація з 4 змінних сит.
- Ширина бункера 7 см.
- Кут для качанів кукурудзи. Рекомендується подрібнювати невеликого розміру і не сильно тверді.
- Гумовий ущільнювач дозволяє щільно закривати кришку бункера.
- Збірка європейського стандарту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELIKOR |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Об'єм приймального бункера | 6 л |
| Кількість обертів двигуна | 3150 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 240 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 105 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 285 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Висота | 535 мм |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: 2 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 342682036
Кормоподрібнювач-зернодробарка електричний ELIKOR ( 3000 Вт / 3150 об/хв / продуктивність 240 кг/год )
2 931,25 ₴
2 345 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

