

Цей садовий скарифікатор Iron Angel EVL 1500 призначений для догляду за газонами середнього та невеликого розміру під час весняно-осінніх робіт, а також для літнього чищення газону від висохлої непотрібної трави, моху та зайвої рослинності. Агрегат оснащений травозбірником, що робить його зручним у роботі. Модель Iron Angel EVL 1500 дуже легка, економна, не виробляє шкідливих вихлопних газів і абсолютно безшумна в роботі, оскільки оснащена електричним двигуном. Виконання – ергономічне, корпус виготовлений із міцного полімерного ABS-пластику, що відрізняється сучасним яскравим дизайном. Пристрій оснащений чотирма міцними колесами на підшипниках, два передні колеса ґрунтовно збільшені, що дає можливість швидкого пересування та маневрування на нерівній поверхні.
Характеристики:
- Потужність: 2000 Вт
- Число оборотів холостого ходу: 2950 об/хв
- Напруга: 220 - 240 В
- Частота струму: 50 Гц
- Клас захисту: II
- Ширина захоплення: 390 мм
- Місткість збірної кошика: 40 л
- Вага: 9,5 кг
Особливості Iron Angel EVL 1500:
- Ергономічний дизайн
- Пристрій обладнаний збірним кошиком
- Обробка буде досить простою
- Невелика вага
- Блокування кнопки увімкнення
- Рукоятка стаціонарна
- Вал для розрізання газону
- Скарифікатор для збирання трави
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Продуктивність | 1150 кв.м/год |
| Ширина обробки | 39 мм |
| Глибина обробки | 18 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 4 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Вага | 9.5 кг |
- Ціна: 3 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: EVL1500
Скарифікатор електричний для газону Iron Angel (2000 Вт / 2950 об/хв / кошик 40л )
3 285 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

