


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний електричний скарифікатор Bosch 060088A001 призначений для полегшення догляду за газоном, створюючи сприятливі умови для росту та розвитку рослинності. Маневрену техніку легко керувати під час обслуговування відкритих галявин та ділянок зі складною конфігурацією. Мережева версія малошумна і не виробляє токсичних газів, за рахунок чого популярна серед власників приватних будинків.
Характеристики:
- Потужність: 2300 Вт
- Число оборотів холостого ходу: 3100 об/хв
- Напруга: 220 - 240 В
- Частота струму: 50 Гц
- Клас захисту: II
- Ширина захоплення: 380 мм
- Місткість збірної кошика: 42 л
- Вага: 10 кг
Особливості скарифікатора Bosch 060088A001:
- Живлення від електромережі – забезпечує стабільну роботу без викидів шкідливих газів.
- Легкість у використанні – не вимагає складного обслуговування, як бензинові моделі.
- Ідеальний для невеликих і середніх газонів .
- Регульована глибина скарифікації – дозволяє адаптувати роботу під стан газону.
- Кошик для збору сміття – спрощує очищення території.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Продуктивність | 1290 кв.м/год |
| Ширина обробки | 38 мм |
| Глибина обробки | 22 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 4 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 42 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 1055 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 4 481,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: 060088A001
Скарифікатор електричний для газону Bosch (2300 Вт / 3100 об/хв / кошик 40л )
4 481,25 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

