
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Порушення функціонування амортизатора – одна з найпоширеніших проблем, із якою стикаються власники авто. Щоб здійснити діагностику, спочатку потрібно зняти пружини зі стійок. Тут знадобиться стаціонарна стяжка Aeroforce AE-2202.
Хто знімав пружини без спеціального пристосування, той знайомий зі складнощами цієї непростої справи. З іншого боку, процес займає багато часу. Зі знімачем легко впоратися з виконанням завдання за лічені хвилини, плюс ви зможете забезпечити собі безпеку.
Технічні характеристики:
- Виробник: Aeroforce.
- Тип: Затягування пружин механічне.
- Зусилля: 1100 кг.
- Діаметр: 200 мм.
- Довжина композиції: 200-500 мм.
- Габарити: 800*350*190 мм.
- Вага: 32 кг.
Переваги стяжки для пружин Aeroforce AE-2202
- Універсальність. Конструкція стяжки дозволяє стискати та фіксувати будь-які типи конфігурацій: бочкоподібні, конусні тощо. А також справляється з усіма типами навивки.
- Єдиний стандарт. Знімач пружин механічний Aeroforce AE-2202 виготовлений за українськими та зарубіжними нормами. Проблем не виникне з жодною відомою маркою машини.
- Мобільність. Незважаючи на високі силові характеристики інструмент не вимагає підключення до електромережі. А вага (32 кг) та габарити дозволяють легко перевозити стяжку у багажнику авто.
- Зручність. Комплектація не потребує додаткових покупок. Стаціонарна стяжка Aeroforce AE-2202 є готовим інструментом у повному його наборі.
- Швидкість. При використанні зйомника стиснення пружини відбувається за 2-3 секунди. При цьому автослюсар у безпеці від отримання травми.
- Відомі випадки, коли гаражні майстри модернізують стяжку пружин самостійно без професійних навичок. Не зайве нагадати про небезпеку, яка за цим ховається. Якщо хочете, щоб демонтаж проходив у спокійній обстановці, слід купити знімач механічний пружин Aeroforce AE-2202 на сайті, і назавжди убезпечити себе і своїх співробітників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeroforce |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальне зусилля | 1.1 т |
| Кількість захоплень знімача | 3 |
| Максимальна глибина захоплення | 200 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 500 мм |
| Робочий хід поршня | 150 мм |
| Вага | 32 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 312,50 ₴

