




Будівельний осушувач повітря Riwall 55l 6916475951850 - поглинач нового покоління. Він більш енергоефективний, а також має вищу ефективність охолодження.
Це робить його особливо екологічним. Підходить для сушіння закритих приміщень у підвалах, а також на будівельних майданчиках. Для приміщення площею від 50 до 150 м² він може видаляти з повітря до 55 л вологи на добу.
Потрібну вологість встановлюють за допомогою гігростата. Після досягнення необхідної вологості активується функція автоматичного відключення. Сушильна машина має можливість підключення зливного шланга для тривалої роботи. Повітряний фільтр легко миється.
Характеристики товару:
- Потужність: 950 Вт
- Циркуляція повітря: 380 м³/год
- Рекомендована площа приміщення (при висоті до 2.7 м): до 150 м²
- Продуктивність осушення (30°С, RH80%): 55 літрів на добу
- Бак для води: 5.5 л
- Діапазон контролю вологості повітря: RH20% до 80%
- Діапазон температури: від +5 до +35°C
- Холодоагент: R290
- Кількість холодоагенту: 260 г
- Ступінь захисту: IP22
- Повна довжина виробу: 45 см
- Повна ширина виробу: 48 см
- Повна висота виробу: 75 см
- Напруга живлення: 220-240В ~50 Гц
- Сила струму: 4 А
- Рівень звукового тиску (LPA): 55 дБ
- Довжина шнура живлення: 180 см
- Вага: 35.6 кг
Практичні переваги Riwall 55l 6916475951850 :
- Особливо економічне рішення для типових пристроїв осушення повітря в комерційному секторі
- Висока продуктивність навіть при низьких температурах
- Лічильник годин експлуатації
- Міцна сталева конструкція.
- Металевий корпус захищає пристрій від пошкоджень та забезпечує довговічність, навіть при інтенсивному використанні на будівельних майданчиках або у виробничих приміщеннях.
- Може транспортуватися і зберігатися в будь-якому положенні завдяки роторно-поршневому компресору
- Автоматичне розморожування гарячим газом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riwall |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Продуктивність осушення | 55 л/добу |
| Потік повітря | 94 літр/сек |
| Рекомендований об'єм приміщення | 150 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 5.5 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Можливість під'єднання шланга для відведення конденсату | Так |
| Регулювання вологості | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 24 годин |
| Функція пам'яті | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Компресор | роторний |
| Повітряний фільтр | Так |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Вбудований гігростат | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 20 % |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 35.6 кг |
- Ціна: 20 968,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6916475951850
Осушувач повітря промисловий RIWALL (950 Вт / к-сть холодоагенту 260 г / витрата повітря 380 м³ / год)
20 968,75 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

