




Коли робота в саду або городі потребує допомоги, є помічник у формі міні ланцюгової пилки та садових ножиць (секатора) KrafTech 027393.
У наборі 2 акумулятори. Цей акумуляторний набір інструментів KrafTech обрізає гілки діаметром до 13-16 см, виконує рівні зрізи за допомогою ножиць. Ця мініпила дуже легка, всього 1 кг — працювати з нею не становитиме труднощів навіть літнім людям.
Бренд KrafTech подбав про просте збирання ланцюга та його регулювання. У нашому пакуванні ви знайдете 2 шт. ланцюгів й один напрямний аркуш.
Ще одним елементом пилки для безпечної роботи є захисний кожух, який пристосовується до гілки, що зрізається, а також виконує функцію запобігання льотним тирсам у ваш бік.
Характеристики пили:
- Напруга АКБ: 21 В
- Швидкість ланцюга: 5,4 м/сек
- Довжина шини: 160 мм
- Ємність акумулятору: 1.6 А.г.
Характеристики секатора:
- Ріжуча здатність (діаметр): 29 мм
Особливості набору KrafTech 027393:
- Мобільний і універсальний. Акумуляторна мініпила KrafTech 027393 вирізняється високою мобільністю в поєднанні з невеликою вагою всього 1,5 кг, включно з батарею. Це робить його універсальним помічником під час обрізання дерев і чагарників, а також під час оброблення та рубання та обрізання по довжині дошки, квадратної та круглої деревини. Підходить для власників земельних ділянок і садів, а також для ремісників.
- Ефективний і потужний інструмент. Завдяки своїй напрямній завдовжки 16 см, пилка надійно ріже гілки, а також квадратні та круглі пиломатеріали, навіть із великими діаметрами. Він забезпечує високу продуктивність різання за швидкості ланцюга 5.4 м/с і тому особливо ефективний. За допомогою одного заряду потужного 21 У літій-іонному акумуляторі KrafTech він створює до 120 круглих укладачів волосіні діаметром 4 см. KrafTech тихий, рівень звукового тиску нижчий за 70 дБ/А.
- Швидко та чисто. Пиляльний ланцюг KrafTech швидко та чисто ріже, що робить пилку KrafTech 027393 ідеальний для точних різань і чистого різання навіть під час ручного або дерев'яного оброблення.
- Ергономічний і зручний. Мініпила KrafTech 027393 забезпечує високий рівень комфорту під час роботи завдяки збалансованому центру тяжкості, ергономічній формі та низькій вібрації. Користувач завжди стежить за рейкою безпосередньо завдяки асиметричній конструкції пристрою, а гнучка захисна кришка, яку можна повертати на понад 90 градусів, гарантує додаткову безпеку.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KraftTech |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 160 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.4 м/сек |
| Кількість обертів | 4300 об/хв |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.6 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 40 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.1 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 868,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 027393
Комплект акумуляторного інструменту 2в1 KrafTech (секатор / міні-пила / 2 акум. / зарядний пристрій)
3 868,75 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

