

Масляний повітряний компресор Michelin MB 24 — це професійна модель коаксіального типу з одним поршнем, яка працює від однофазного електродвигуна.
Компресорна установка вирізняється надійною конструкцією, покращеною системою змащення з мінімальним споживанням оливи, ефективним охолодженням за рахунок ребер на циліндрі та кришці головки, а також примусовою вентиляцією з потужним повітряним потоком. При цьому рівень шуму залишається низьким, що робить роботу з пристроєм більш комфортною.
Завдяки впровадженню сучасних технологій, компресор забезпечує високу продуктивність, енергоефективність та тривалий термін експлуатації. Вбудований регулятор тиску та два манометри дозволяють зручно контролювати та налаштовувати тиск згідно з поточними завданнями. Для зручного переміщення між робочими зонами компресор оснащено міцною металевою ручкою та двома колесами.
Ця модель ідеально підходить для очищення та фарбування невеликих поверхонь (HVLP-пістолетом), шиномонтажних та автомайстерень, накачування шин, матраців, понтонів, м’ячів, а також для продувки й легкого шліфування.
Основні переваги:
- Використання якісних матеріалів — довгий строк служби
- Потужний однопоршневий механізм
- Міцний циліндр із загартованого чавуну
- Стійкий чавунний корпус компресора
- Захист від перегріву (термозахист)
- Вбудований редуктор тиску
- Два швидкознімні роз’єми
- Подвійна індикація тиску — 2 манометри
- Прозоре оглядове віконце для перевірки рівня масла
- Мобільна конструкція: 2 колеса + металева зручна ручка
Комплектація:
- Компресор Michelin MB 24
- Транспортувальні колеса
- Переносна ручка
- Інструкція користувача
- Гарантійний талон
Характеристики:
- Робочий тиск: 8 бар
- Кількість циліндрів: 1
- Частота обертання: 2850 об/хв
- Фази: 1
- Потужність: 1500 Вт
- Напруга: 220 В
- Об’єм ресивера: 24 л
- Охолодження: повітряне
- Продуктивність: 170 л/хв
- Орієнтація ресивера: горизонтальна
- Тип компресора: поршневий, масляний
- Живлення: від мережі
- Привід: прямий
- Формфактор: переносний
- Частота живлення: 50 Гц
Ідеальний для:
- Накачування шин автомобілів, надувних виробів.
- Фарбування поверхонь за допомогою фарбопульта.
- Піскоструминна обробка за допомогою спеціального обладнання.
- Виконання інших завдань, які потребують використання стисненого повітря.
Швидка доставка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michelin |
| Країна виробник | Франція |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.15 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 580 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 3 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB 24
Компресор повітряний масляний Michelin ( 24 л / 8 атм / 170 л/хв / 1.5 кВт ) чавунний
3 385 ₴
- +380 (50) 460-89-74
- +380 (67) 268-84-37
- +380 (93) 821-77-89

