Відгуки про компанію Humer - Інтернет-магазин інструментів
Дуже погано
Володимир З.
Відмінно
Сергій Б.
Дуже погано
Анна Д.
Замовляла по телефону теплову гармату. Це було ще 29 грудня. Сказали що відправка буде після свят, аж 5 січня. Погодилась зачекати. Але 5 січня ніхто не відправив, на дзвінки не відповідають. Сьогодні ще телефонувала - у них вихідний. Хоча на сайті написано що працюють. Не рекомендую співпрацю. Витрачений час.
Відмінно
Сергій Р.
Швидко якісно ввічливо товар якісний перевірка ще по переду обслуговування на висоті
Замовляла по телефону теплову гармату. Це було ще 29 грудня. Сказали що відправка буде після свят, аж 5 січня. Погодилась зачекати. Але 5 січня ніхто не відправив, на дзвінки не відповідають. Сьогодні ще телефонувала - у них вихідний. Хоча на сайті написано що працюють. Не рекомендую співпрацю. Витрачений час.
Швидко якісно ввічливо товар якісний перевірка ще по переду обслуговування на висоті