Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Все на вищому рівні.
Зробила замовлення 5грудня сьогодні вже 10 грудня замовлення досі не прийшло.Повна тиша, мабуть буду скасовувати замовлення скільки можна чекати.
Все на вищому рівні.
Зробила замовлення 5грудня сьогодні вже 10 грудня замовлення досі не прийшло.Повна тиша, мабуть буду скасовувати замовлення скільки можна чекати.