Продавець бреше і встановлює додаткові умови.Не рекомендую звʼязуватись.На промкі якась мафія і ніхто за цим не пильнує.
Купував перфоратор: бойове хрещення пройшов, працює без нарікань
Норм
Продавець бреше і встановлює додаткові умови.
Не рекомендую звʼязуватись.
На промкі якась мафія і ніхто за цим не пильнує.
Купував перфоратор: бойове хрещення пройшов, працює без нарікань
Норм