Відгуки про компанію Humer - Інтернет-магазин інструментів
Дуже погано
Михайло К.
Фрезер РОДЕО сказав що алюмінієва обмотка і впарював дорогого.
Дуже погано
Павленко К.
Добре
руслан с.
Відмінно
Дмитрий М.
Не підійшов товар
Дуже погано
Роман Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень странные ребята На сайте написано шо в наличие делаеж заказ а в ответ тишина! Самнительный магазин.
Людмила
У них така тактика , виставити на продаж те що в них немає і по мега низькій ціні , щоб тільки у них замовили , потім вони телефонують говорять що те що ви обрали дуже погане і пропонують ще хужіше товар по мега високій ціні , хтось вигадав таку тактику , тільки це дуже псує репутацію пром юа , такої зарази тут ще не було, я тут давно і такої тактики нав'язування товару , я точно не зустрічав , не рекомендую тут купувати покупцям , і рекомендую пром юа видалити чи заблокувати таких недобросовісних продавців .
Відмінно
Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Менеджер допоміг підібрати під мої потреби, додатково проконсультував. Наявність гарантії. Раджу до співпраці.
Відмінно
Андрій К.
Дуже погано
Дмитрий К.
Шо попало...
Дуже погано
Марина В.
За 2 дні так і не відправили подзвонила сказали передзвонять шо попало а не магазин
Погано
Анатолій К.
Хотів написати дуже детальні перепетії з покупкою свого товару, спілкування з 4- ма операторами (хочу подякувати лише Юрію), але передумав. Дізнався багато інформації і зробив висновок: 1) покупець їм не потрібен; 2) затягують час, щоб отримати товар; 3) замовляти більше товар в даному магазині не буду. Нехай щастить.
Фрезер РОДЕО сказав що алюмінієва обмотка і впарював дорогого.
Не підійшов товар
Очень странные ребята На сайте написано шо в наличие делаеж заказ а в ответ тишина! Самнительный магазин.
У них така тактика , виставити на продаж те що в них немає і по мега низькій ціні , щоб тільки у них замовили , потім вони телефонують говорять що те що ви обрали дуже погане і пропонують ще хужіше товар по мега високій ціні , хтось вигадав таку тактику , тільки це дуже псує репутацію пром юа , такої зарази тут ще не було, я тут давно і такої тактики нав'язування товару , я точно не зустрічав , не рекомендую тут купувати покупцям , і рекомендую пром юа видалити чи заблокувати таких недобросовісних продавців .
Менеджер допоміг підібрати під мої потреби, додатково проконсультував. Наявність гарантії. Раджу до співпраці.
Шо попало...
За 2 дні так і не відправили подзвонила сказали передзвонять шо попало а не магазин
Хотів написати дуже детальні перепетії з покупкою свого товару, спілкування з 4- ма операторами (хочу подякувати лише Юрію), але передумав. Дізнався багато інформації і зробив висновок: 1) покупець їм не потрібен; 2) затягують час, щоб отримати товар; 3) замовляти більше товар в даному магазині не буду. Нехай щастить.